پر بیننده ترین هاعکس اولین بچه کیم کارداشیانزیباترین زن دنیای هالیوود “کیم کارداشیان” به تازگی صاحب یک پسر بامزه و بانمک شده است. به گزارش سماتک کیم کارداشیان نام این پسر را “سنت وست” نامیده است.   سماتک: کیم کارداشیان که در زایمانی زودرس ...

زیباترین زن دنیای هالیوود “کیم کارداشیان” به تازگی صاحب یک پسر بامزه و بانمک شده است. به گزارش سماتک کیم کارداشیان نام این پسر را “سنت وست” نامیده است.

 

سماتک: کیم کارداشیان که در زایمانی زودرس و سه هفته جلوتر ، پسر بامزه اش را بدنیا اورده بود سرانجام عکس او را منتشر کرد . کیم کارداشیان ۳۵ ساله طبق پیش بینی های قبلی قرار بود در کریسمس زایمان کند که به دلیل دیابت بارداری شدید کیم کارداشیان تولد پسرش ۳ هفته زودتر انجام شد.

 

کیم کارداشیان زن سرشناس هالیوودی, سرانجام عکس پسرش را منتشر کرد.کیم کارداشیان ۳۵ساله که مدتی است زایمان کرده و صاحب یک پسر شده است, سرانجام پس از مدت ها عکس از پسر بامزه اش را منتشر کرد.به گزارش سماتک این پسر بامزه ” سنت وست ” نامگذاری شده است.

عکس اولین بچه کیم کارداشیان

کیم کارداشیان دیروز عکس بالا را منتشر کرد و در کمتر از یک روز بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار لایک گرفته است.۱۰ام اسفند ۱۳۹۴ | | دسته : سرگرمی و طنز
برچسب ها : ، ،

خرید شارژ ایرانسللینک دوستان