پر بیننده ترین هابازگشت حمید لبخنده به سینما پس از ۱۳سال + عکسحمید لبخنده که پس ازفیلم سینمایی «آبی» که درسال ۷۹ ساخته شد مدتهاست فیلمی تولید نکرده قصد دارد با یک اثر تازه، دوباره کارگردانی در این حوزه را تجربه کند. او با اعلام این خبر به ...

حمید لبخنده که پس ازفیلم سینمایی «آبی» که درسال ۷۹ ساخته شد مدتهاست فیلمی تولید نکرده قصد دارد با یک اثر تازه، دوباره کارگردانی در این حوزه را تجربه کند.

او با اعلام این خبر به «صبا» گفته است:«امیدوارم بتوانم ساخت فیلم سینمایی جدیدم را به زودی آغاز کنم. این فیلم «سوءتفاهم» نام دارد.»

او می‌گوید فیلمنامه این فیلم را به اتفاق اصغرعبداللهی نوشته است.دنبال یک اسپانسر برای تولید کارهستیم که بتوانیم آن را به صورت مستقل بسازیم و باید ببینیم درحوزه مالی چه اتفاقی می افتد. این فیلم داستان اجتماعی دارد و پر کاراکتر است.»

لبخنده درباره بازیگران می گوید که از آنجایی که داستان حول محور چند جوان بار ده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال می افتد می خواهیم از بازیگران جدید و جوان استفاده کنیم.»

با توجه به اظهارات این کارگردان قطعاً این فیلم به جشنواره امسال نمی رسد.

بد نیست بدانید که آخرین کار حمید لبخنده در تلویزیون تجربه ساخت سریالی اپیزودیک با نام «رازهای یک خانه» بوده که دوسال پیش از شبکه چهارم سیما پخش شد.۹ام آذر ۱۳۹۲ | | دسته : سینما و تلویزیون
برچسب ها : ، ، ، ،

خرید شارژ ایرانسللینک دوستان